2015 metų vestuvinių suknelių tendencijos. II dalis

 

Pirmoje dalyje apžvelgėme tik dalį 2015 metų  vestuvinių suknelių tendencijų, bet šį sąrašą papildysime šioje dalyje. Štai dar kelios tendencijos į kurias vertėtų atkreipti dėmesį šiais metais.

1. Plunksnos vestuvinėje suknelėje simbolizuoja nuotakos nekaltumą, tyrumą, gi dažnai prie altoriaus einančią nuotaką lygina su angelu. Tuo pat metu, plunksnos nuotakos stiliui gali priduoti žaismingumo, valiūkiškumo.

Vestuvinė suknelė su plunksnom
Vestuvinės suknelės su plunksnom

2. Ilgos rankovės ne tik pridengs ir sušildys rankas, bet priduos šiek tiek paslapties nuotakai. Be abejonės suknelės ilgomis rankovėmis puikiai tiks nuotakoms, kurios tuokiasi šaltuoju metų laiku.

Ilgos rankovės
Ilgos rankovės

3. Dviejų dalių vestuvinės suknelės drąsioms ir madingoms nuotakoms bei turinčioms dailų liemenį. Tradicinė nuotakos suknelė kitaip!

Dviejų dalių vestuvinės suknelės
Dviejų dalių vestuvinės suknelės

4. Kutai, tai lyg 1920-ųjų metų atgarsis šių dienų dizainerių kolekcijose. Šis spalvingas laikotarpis įkvepia daugelį dizainerių ir tai matyti jų darbuose. Dėmesio nuotakoms, kurioms patiko filmas “Didysis Getsbis”.

Kutai
Kutai

5. Metalo žvilgesys ir spindesys. Stipriai įsitvirtinęs klasikinių metalų ( aukso,sidabro ir bronzos) blizgesys 2015 metų vestuvinių suknelių kolekcijose.

Metalo spindesys
Metalo spindesys

6. Kelnės, o kas sakė, kad nuotaka negali dėvėti kelnių kostiumo savo vestuvių dieną? Patogu ir originalu.

Kelnės
Kelnės

7. Korseto struktūros slėpti nebereikia,o anaiptol išryškinti visas linijas, siluetus, kaulus ir kaušelius, tiesiog būtina. Nuotakoms išmanančioms gundymo meną.

Korseto struktūra
Korseto struktūra

8.  Permatomi sijonai, kurie lengvai it rūkas dengia dailias nuotakos kojas. Lengvai krentantis audinys sukurs iliuziją ir užmins mįslę jūsų mylimajam.

Permatomi sijonai

Įvairių stilių suknelės skirtingiems skoniams. Pažiūrėkite ir nuspręskite, kurios detalės ir naujos tendencijos jums patinka, o kurios ne. Linkime, kad  rastumėte savo svajonių suknelę ir galėtumėte ištarti: tai MANO SUKNELĖ :)

Sparčiai artėjant vestuvių sezonui vis mažiau laiko galime skirti mūsų tinklaraščio įrašams. Visą savo laiką ir pastangas skiriame mūsų nuotakoms, kurios lankosi mūsų salone. Viskas jums ir dėl jūsų mūsų mielosios, kad atrodytumėte tobulai savo vestuvių dieną.  Iš anksto atsiprašome už retesnius mūsų įrašus.