2015 metų vestuvinių suknelių tendencijos. II dalis

 

Pirmoje dalyje apžvelgėme tik dalį 2015 metų  vestuvinių suknelių tendencijų, bet šį sąrašą papildysime šioje dalyje. Štai dar kelios tendencijos į kurias vertėtų atkreipti dėmesį šiais metais.

1. Plunksnos vestuvinėje suknelėje simbolizuoja nuotakos nekaltumą, tyrumą, gi dažnai prie altoriaus einančią nuotaką lygina su angelu. Tuo pat metu, plunksnos nuotakos stiliui gali priduoti žaismingumo, valiūkiškumo.

Vestuvinė suknelė su plunksnom
Vestuvinės suknelės su plunksnom

Continue reading “2015 metų vestuvinių suknelių tendencijos. II dalis” »

Vestuvinės suknelės ir spalvoti akcentai

Nuotakos dažnai svarsto apie savo įvaizdį vestuvių dieną. Kokią suknelę pasirinkti? Kaip turėtų atrodyti jos makiažas bei šukuosena? Mes norime jums pateikti kelis pavyzdžius, kuriuos sudarėme remiantis siūlomų 2015 metų spalvų tendencijomis. Naudojome kelias mūsų salono vestuvinių suknelių nuotraukas bei spalvotus akcentus, kurie sukūrė kelis skirtingus bei įdomius nuotakos įvaizdžius.

1. Pirmoji šių metų bene populiariausia spalva “Marsala”.

Marsala

 

 

 

 

 

 

Continue reading “Vestuvinės suknelės ir spalvoti akcentai” »

2015 metų vestuvinių suknelių tendencijos. I dalis.

Vienas malonumas žiūrėti į garsiausių vestuvių mados namų 2015 metų kolekcijas. Daug naujų detalių, spalvų, modelių ir įvairių netradicinių sprendimų tradicinėje vestuvinėje suknelėje išvydome. Atėjo laikas ir jums pristatyti 2015 metų vestuvinių suknelių tendencijas, kurias ant podiumo pristatė pasaulinio lygio vestuvinių suknelių dizaineriai kaip Lazaro, Vera Wang, Jenny Packhman, Reem Acra, Mira Zwillinger, Berta, Inbal Dror ir kiti.

1. Gili V iškirptė tiks drąsioms ir nebijančioms pademonstruoti tai ką turi gražiausio nuotakoms.

Gili V iškirptė

Continue reading “2015 metų vestuvinių suknelių tendencijos. I dalis.” »

Vestuvinė suknelė pagal figūros tipą. Kriaušės formos figūra.

Vestuvinė suknelė sukurta tam, kad jus puoštų vestuvių dieną. Žinant savo figūros pliusus ir minusus galėsite be vargo išsirinkti jums idealiai tinkančią vestuvinę suknelę. Kiekviena moteris turėtų žinoti savo figūros tipą ir patarimus, kurie padėtų išsirinkti suknelę, kuri jums tiktų ir suteiktų džiaugsmą ją vilkint.

Kriaušės tipo figūra

Kriaušės tipo figūrai būdinga tai, kad apatinė kūno dalis yra platesnė už viršutinę, tai yra – klubai platesni už pečius, liemuo siauras. Privalumai – pečiai, krūtinė, liemuo, plokščias pilvas.
Kriaušės tipo figūrą turinčios įžymybės: Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt, Beyonce ir Eva Mendes.

blogui1

Continue reading “Vestuvinė suknelė pagal figūros tipą. Kriaušės formos figūra.” »

“Gatsby” stiliaus nuotaka

Renkantis vestuvių temą ir stilistiką įkvėpimu gali tapti net ir mėgstamas filmas. Šį kartą mano įkvėpimo šaltiniu tapo filmas „Didysis Getsbis“ . O tiksliau 1920 -1930 ųjų metų mada ir gyvenimo būdas. Šis laikotarpis labai reikšmingas mados istorijoje, moteriški rūbai tapo laisvesni, moterys pradėjo dėvėti trumpesnius sijonus bei kelnes. O ką jau kalbėti apie nesibaigiančias linksmybes, sausą įstatymą, muziką, blizgesį bei nesibaigiančią prabangą. Visai tai gali tapti ir jūsų vestuvių dalimi.
2015 metų madoje ypatingai išryškėja šio laikotarpio tendencijos. Blizgantys audiniai, šilkas, siuvinėti nėriniai, prabangūs akmenys, perliniai karoliai, plunksnos, blizgesys, žavesys bei prabanga visur ir visada. Kelios to laikotarpio nuotraukos kuo puikiausiai visa tai iliustruos.

Gatsby

Continue reading ““Gatsby” stiliaus nuotaka” »

Gyvūnai jūsų šventėje

O kaip jums tokia mintis į savo vestuvių ceremoniją įtraukti ir mylimus augintinius? Už ar prieš? Mes tai už! Labai gražu, kai jaunieji nebijo ir išdrįsta pademonstruoti savo meilę augintiniams. O drąsos tikrai reikia, nes ne visada galime nuspėti kaip augintinis gali pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Tokių drąsuolių tikrai suradome ir norime su jumis pasidalinti nuotraukomis iš tikrų vestuvių, kuriuose dalyvavo patys įvairiausi gyvūnai. Galbūt jas pažiūrėję ir jūs sugalvosite į savo šventę įtraukti mylimus augintinius.

Nieko nėra žaviau kaip mylimas augintinis išdidžiai nešantis užrašą, kuris skelbia, kad nuotaka jau pakeliui.

Continue reading “Gyvūnai jūsų šventėje” »

Ieškau vestuvinės suknelės! Nuo ko pradėti?

1072

Vestuvinės suknelės paieška labai svarbus, atsakingas bei jaudinantis procesas. Tik išgirdusios klausimą: ar tekėsi už manęs? Puolame svarstyti kaip atrodysime savo vestuvių dieną. Tokios mes jau moterys, norime atrodyti gražiai, o tuo labiau svarbiausią savo gyvenimo dieną.
Iš to jaudulio nuotakos dažnai pasimeta ir visai nepagalvoja, kad prieš pasileidžiant į suknelės paieškas derėtų atlikti tam tikrus namų darbus, kurie palengvintų visą procesą. Naudingi patarimai, kurie padės suplanuoti laiką bei greičiau duos teigiamų rezultatų suknelės paieškoje.

Continue reading “Ieškau vestuvinės suknelės! Nuo ko pradėti?” »

Spalvų derinių idėjos 2015 metų vestuvėms I dalis

Kalbant apie 2015 metų spalvų tendencijas, tai reikėtų paminėti, kad išlieka populiarus pastelinių spalvų derinimas tarpusavyje. Dominuoja neutralios, pastelinės, prigesintos spalvos kartu su įvairiais rožiniais bei rausvais atspalviais. Taip pat atsiranda naujų spalvų derinių. Pirmiausia pažvelkime į 2015 metų spalvų derinių paletę.

top-10-color-palette-ideas-for-2015-wedding-color-trends
Spalvu deriniai

Continue reading “Spalvų derinių idėjos 2015 metų vestuvėms I dalis” »