“Gatsby” stiliaus nuotaka

Renkantis vestuvių temą ir stilistiką įkvėpimu gali tapti net ir mėgstamas filmas. Šį kartą mano įkvėpimo šaltiniu tapo filmas „Didysis Getsbis“ . O tiksliau 1920 -1930 ųjų metų mada ir gyvenimo būdas. Šis laikotarpis labai reikšmingas mados istorijoje, moteriški rūbai tapo laisvesni, moterys pradėjo dėvėti trumpesnius sijonus bei kelnes. O ką jau kalbėti apie nesibaigiančias linksmybes, sausą įstatymą, muziką, blizgesį bei nesibaigiančią prabangą. Visai tai gali tapti ir jūsų vestuvių dalimi.
2015 metų madoje ypatingai išryškėja šio laikotarpio tendencijos. Blizgantys audiniai, šilkas, siuvinėti nėriniai, prabangūs akmenys, perliniai karoliai, plunksnos, blizgesys, žavesys bei prabanga visur ir visada. Kelios to laikotarpio nuotraukos kuo puikiausiai visa tai iliustruos.

Gatsby

Dažnai sakoma, kad mada sukasi ratu. Tai kas buvo madinga anksčiau visada sugrįžta. 2015 metų  Johanna Johnson vestuvinių suknelių kolekcija įkvėpta 1920- ųjų metų mados. Natūralus, blizgus šilkas, blizgios, siuvinėtos detalės, kutai, suknelių siluetai visai tai primena tų metų laikotarpį.

Koliažai

   Taip pat ir kitų dizainerių vestuvinių suknelių kolekcijose aptinkamos to laikotarpio tendencijos. Blizgesys, siuvinėtos detalės, kutai ir nėriniai.

Gatsby2

Jeigu sugalvojote savo vestuvėse sukurti to laikotarpio moters įvaizdį jums reikės: blizgaus, masyvaus, dekoruoto perlais, kristalais ar plunksnomis galvos aksesuaro. Šis moteriškas ir žavus aksesuaras, suteikiantis moteriai paslapties neatsiejamas ir šiuolaikinės nuotakos aprangoje.

Gatsby3

Labai smagu, kad šiuolaikinės nuotakos semiasi įkvėpimo iš praeities ir vis drąsiau eksperimentuoja su savo įvaizdžiu. Drąsios ir savimi pasitikinčios nuotakos atsisako klasikinių aksesuarų ir renkasi ekstravagantiškus, prabangius galvos apdangalus būdingus 1920 – ųjų laikotarpiui.

  Gatsby4

Nereikėtų pamiršti paminėti,kad 1920 -ųjų metų šukuosenos bei makiažai buvo tiesiog stulbinantys. Balta oda, tamsūs šešėliai, ryškios lūpos bei išryškinti skruostikauliai. Pažiūrėkime ką makiažo meistrai siūlo šio stiliaus mėgėjoms.

Gatsby5

Bangos, susukti ir sugarbanoti plaukai neatsiejama šio laikotarpio dalis. Populiarus “Bob” stiliaus kirpimas bei nedidelė netvarka plaukuose.

Gatsby6

 Nepamirškite į šventę įtraukti ir likusius svečius, pamerges bei vyrus. Taip šventė taps dar įspūdingesnė, nes visi jos dalyviai galės pajausti 1920 -ųjų metų laikotarpio dvasią, kurią norite sukurti savo šventėje.

Koliažai1Nuotraukos naudotos iš čia.