Gyvūnai jūsų šventėje

O kaip jums tokia mintis į savo vestuvių ceremoniją įtraukti ir mylimus augintinius? Už ar prieš? Mes tai už! Labai gražu, kai jaunieji nebijo ir išdrįsta pademonstruoti savo meilę augintiniams. O drąsos tikrai reikia, nes ne visada galime nuspėti kaip augintinis gali pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Tokių drąsuolių tikrai suradome ir norime su jumis pasidalinti nuotraukomis iš tikrų vestuvių, kuriuose dalyvavo patys įvairiausi gyvūnai. Galbūt jas pažiūrėję ir jūs sugalvosite į savo šventę įtraukti mylimus augintinius.

Nieko nėra žaviau kaip mylimas augintinis išdidžiai nešantis užrašą, kuris skelbia, kad nuotaka jau pakeliui.

Jaudulį prieš ceremoniją gali nuraminti  jūsų ištikimiausio draugo prisilietimas. Juk neretai augintiniai tampa lyg šeimos nariai. Tokios užfiksuotos akimirkos tikrai vertingos ir įsimintinos ilgam. Nuotaka ir jos augintinis.

Įvairiai ir šventiškai papuošti augintiniai gali būti puikios nuotaikos užtaisas jums ir jūsų svečiams. Priderinta augintinio apranga prie jūsų aprangos ar nuostabus gėlių vainikas – smulkmenos, kurias visi prisimins.

Savo mylimiausiam ir gerai dresuotam augintiniui galima patikėti ir beveik pačią svarbiausią vestuvių užduotį, tai vestuvinių žiedų saugojimas, atnešimas iki ceremonijos vietos. Taip pat fotografai dažnai nori įamžinti vestuvinius žiedus kuo originaliau, taigi jūsų augintinis gali kuo puikiausiai pagelbėti.

O ką jau kalbėti apie vestuvių fotosesiją gamtoje kartu su joje gyvenančiais gyvūnais. Labai originalu, žaisminga ir nuotraukose užfiksuotos tikros, nesuvaidintos emocijos.

Be abejonės daugiausiai susižavėjimo šūksnių susilauktų augintinių pora, kuri simbolizuotų jūsų idealią porą. Galbūt būtent meilė gyvūnams jūs ir suvedė?