Spalvų derinių idėjos 2015 metų vestuvėms I dalis

Kalbant apie 2015 metų spalvų tendencijas, tai reikėtų paminėti, kad išlieka populiarus pastelinių spalvų derinimas tarpusavyje. Dominuoja neutralios, pastelinės, prigesintos spalvos kartu su įvairiais rožiniais bei rausvais atspalviais. Taip pat atsiranda naujų spalvų derinių. Pirmiausia pažvelkime į 2015 metų spalvų derinių paletę.

top-10-color-palette-ideas-for-2015-wedding-color-trends
Spalvu deriniai

Mėlyna spalva, tai klasika vestuvių dekoravime. Metai iš metų nuotakos renkasi šią spalvą savo vestuvių dekoracijose ir aksesuaruose. Ateinančiais 2015 metais daugiau dominuos karališkoji mėlyna, tamsiai mėlyna (navy blue) bei prigesinta mėlyna (powder blue). Mėgstančioms šią spalvą derėtų atkreipti dėmesį į šiuos spalvų derinius.

2015-trends-royal-blue-and-kelly-green-wedding-color-palettes
Navy blue

 

Melyna
Melyna

 

coral-peach-and-powder-blue-wedding-color-ideas-for-2015-trends

2014 metais matėme švelniai rožinės ir persiko spalvos protrūkį vestuvių dekoravime. Ši spalva išliks populiari ir sekantį sezoną tik atsiras daugiau įvairių rožinių, raudonų atspalvių. Dominuos ir drąsesni spalvų deriniai su raudonai violetine (sangria) bei burgundijos raudona spalva.
2015-trends-burgundy-and-gold-metallic-wedding-color-ideas
sangria-lavender-and-silver-wedding-color-ideas-for-2015-trends
shades-of-pink-kahki-nude-and-gray-2015-trending-wedding-color-ideas

 

Niekada neapsigausite pasirinkdamos švelnias, neutralias spalvas. Jos visada populiarios nesvarbu koks tai sezonas: pavasaris, vasara, ruduo ar žiema. 2015 metais aktualus natūralumas, tai reiškia, kad vestuvių dekoravime  išvysime daugiau natūralių gamtos spalvų. Įvairūs rudos spalvos atspalviai, kurie asocijuojasi su medžiais, viskuo kas  auga gamtoje. Taip pat dominuoja šalavijo, santalo medienos spalvos, kurios puikai dera su  neutraliais atspalviais.

shades-of-brown-2015-rustic-wedding-color-trends

 

sage-and-brown-sandalwood-rustic-wedding-color-ideas-2015-trends

 

Pagaliau ir purpurinės spalvos deriniai!  Mano nuomone viena iš gražiausių ir “skaniausių” spalvų 2015 metų paletėje. Retai kam žinoma, kad ši spalva paletėje atsirado įkvėpta nuostabaus augalo Litorina žiedų spalvos. Šio augalo žiedų spalva priklauso mėlynos ir purpurinės spalvos grupėms. Dažniau ši spalva sutinkama pavadinimu –  levandos mėlyna, purpurinė arba tiesiog mėlynai violetinė. Kvapą gniaužiantys deriniai su švelnia persiko spalva arba ryškesni su geltona.

periwinkle-inspired-blue-and-peach-wedding-color-ideas-for-2015-trends

 

countryside-shades-of-purple-and-yellow-2015-wedding-color-trends