Vestuvinė suknelė pagal figūros tipą. Kriaušės formos figūra.

Vestuvinė suknelė sukurta tam, kad jus puoštų vestuvių dieną. Žinant savo figūros pliusus ir minusus galėsite be vargo išsirinkti jums idealiai tinkančią vestuvinę suknelę. Kiekviena moteris turėtų žinoti savo figūros tipą ir patarimus, kurie padėtų išsirinkti suknelę, kuri jums tiktų ir suteiktų džiaugsmą ją vilkint.

Kriaušės tipo figūra

Kriaušės tipo figūrai būdinga tai, kad apatinė kūno dalis yra platesnė už viršutinę, tai yra – klubai platesni už pečius, liemuo siauras. Privalumai – pečiai, krūtinė, liemuo, plokščias pilvas.
Kriaušės tipo figūrą turinčios įžymybės: Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt, Beyonce ir Eva Mendes.

blogui1

Moterims turinčioms kriaušės tipo figūrą derėtų pabrėžti liemenį ir rankas, paplatinti pečius, maskuoti šlaunis. Labai svarbu išlaikyti balansą tarp viršutinės ir apatinės dalies. Siūlomos iškirptės: be petnešėlių, per vieną petį, V formos bei  laivelio formos. Siūlomi sijonai: A formos, pūsti.

A formos vestuvinė suknelė, tai pats universaliausias ir patraukliausias siluetas, dažniausiai tinkantis visiems figūros tipams. Svarbiausia išryškintas liemuo, tai padaryti galima įvairiais diržais, kaspinais, liemens vietoje siuvinėtais ornamentais.  Dar vienas pliusas kriaušės tipo figūros moterims, tai suknelės be petnešėlių, kurios išryškina dailią pečių linija ir taip vizualiai sukuria proporcingą siluetą.

A formos suknelės
Pūstas sijonas idealiai tinka nuotakoms, kurios gali pasigirti kriaušės formų privalumais. Jeigu svajojate savo vestuvių dieną būti princese, tai šios suknelės kaip tik jums.

Ball gown suknelės
V formos iškirptė tinka moterims, kurios mėgsta pabrėžti savo moteriškumą. Gili V formos iškirptė atkreips dėmesį į viršutinę kūno dalį, tai dar viena gudrybė norinčioms, kad apatinė kūno dalis liktų mažiau pastebima.

V formos iškirptė

Suknelė per vieną petį kuo puikiausiai jums tiks, jeigu turite gražius tiesius pečius. Šio tipo suknelės nereikėtų rinktis nuotakoms, kurios turi nuožulnius pečius, nes suknelė tik dar labiau paryškins jų nuožulnumą. Akcentuojama viršutinė kūno dalis, tai ko reikia jūsų figūros tipo merginai.

Per vieną petį

Laivelio formos apykakles mėgsta ne tik kriaušės tipo formų moterys, bet ir tos, kurioms patinka uždaresnis suknelės viršus. Taip pat šio tipo apykaklė tinka besituokiančioms šaltesniu metų sezonu.

Laivelio forma

Vadovaujantis šiais patarimais išsirinksite pačią gražiausią suknelę, o svarbiausia puikiai jums tinkančią ir visi matys tik jūsų figūros privalumus. Tinkamai pasirinkus suknelę pagal figūros tipą nereikės nerimauti kaip atrodysite vestuvių dieną ar vestuvių nuotraukose.

Laukite tęsinio apie kitus figūros tipus.

Nuotraukos naudotos iš čia.